přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » o firmě

O firmě

Naše firma byla založena v r. 1991 jako společnost s ručením omezeným a její hlavní činností byla dodávka a montáž topných systémů pro průmyslové objekty a výstavbu pro bydlení. Velká část zakázek byla realizována v zahraničí - SRN. V roce 1995 jsme rozsah činnosti rozšířili i na oblast "vzduchotechnika a klimatizace" a tato činnost se nám natolik zalíbila, že její podíl rychle přerostl původní zaměření firmy. Postupně jsme vybavili naše dílny zařízením na výrobu vzduchotechnických komponentů jako jsou - přímá a tvarová potrubí sk.I - kruhová i čtyřhranná, regulační a uzavírací klapky, protidešťové žaluzie a další produkty potřebné pro realizaci vzduchotechnických systémů včetně atypických dílů pro složité rozvody v rekonstruovaných objektech s nedostatkem místa. K výrobě používáme nejmodernější technologii přípravy rozvinů tvarových dílů NC plazmovým vypalovacím zařízením s pracovní plochou délky 6,0m a šířkou 1,5m.

V roce 2015 vstoupil do naší firmy silný strategický partner Chladící společnost a stal se naším jediným společníkem. Tímto krokem se ještě více rozšířila působnost efektivního vedení rodinné firmy a spojením našich zkušeností v oboru jsme se vzájemně posílili.

Obsahem naší činnosti je taktéž velkoobchodní a maloobchodní prodej vzduchotechnických komponentů a ventilátorů pro vlastní realizace našich zákazníků.

Technické poradenství a bezplatné návrhy realizací vzduchotechnických a klimatizačních systémů pro naše zákazníky jsou samozřejmostí.

Naše zakázky realizujeme po celé České republice bez omezení a to komplexně včetně dodávky měření a regulace nejmodernějšími systémy řízení a vizualizace stavů vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme taktéž záruční i pozáruční servis a profylaktické kontroly vzduchotechnických systémů, pro dlouhodobou a bezporuchovou funkci zařízení, ke spokojenosti našich zákazníků.

Máte li potíže se zajištěním příjemného prostředí a klimatu ve Vaší restauraci, výrobní hale nebo kuchyni - pomůžeme Vám.
Hledáte-li firmu pro realizaci Vašeho projektu kontaktujte nás.

Dobrý vítr do plachet přeje

Jakub Holub
jednatel společnosti

 
VENTOP s.r.o.

VENTOP s.r.o.
Vančurova 945/30
360 17 Karlovy Vary
Tel., Fax: +420 353 568 076
E-mail: info@ventop.cz